Z radov vyčnievajúca škandalózna modelka Silvia Kucherenko to mala v poslednom období ťažké. Okrem zatknutia jej manžela Sergeja Kucherenka, jej život skomplikovali aj manželské problémy.

Po rokoch manželstva – rozvod. Silvia a jej manžel Sergej, mali už dlhšiu dobu problémy vo vzťah. Modelka sa tým netajila a nemala ani problém o tom verejne hovoriť. Silvia sa okrem vysporiadávania so skutočnosťou, že jej manžela zatkli a dostal trest vo výške 11 rokov, musí pasovať aj stým, že ostala s ich spoločným synom Alexandrom sama.
Po zatknutí Silvia svojho manžela bránila zubami, nechtami a verila v jeho nevinu. Ani pravidelné návštevy v Bansko Bystrickej väznici však situáciu nezachránili, a tak sa dvojica dohodla na rozvode.

O ich rozvode to bolo verejnosti známe už v novembri minulého roka. Odvtedy uplynulo dlhých sedem mesiacov a dvojicu rozviedli až teraz. Došlo k tomu 11. júna 2019 kde sa modelka stretla na súde so svojim, už ex-manželom Sergejom. Pojednávanie však trvalo rekordne krátke. Začiatok bol o 9.00 a trval približne hodinu. Rozvod prebiehal pokojne vďakaSuper rýchly rozvod. Slobodná Silvie Kucherenko…Trval hodinu Silviinému šikovnému právnikovi ale aj vďaka vzájomnej dohode páru.

 

Medzi Silviou a jej ex-manželom však aj napriek rozvodu ostal priateľský vzťah. Pre zdroj Nový čas sa vyjadrila: „Máte dobré informácie. Máme už po rozvode. So Sergejom máme korektný vzťah a to sa nezmení. Stále si myslím, že je to dobrý človek a vážim si ho. Rovnako to vnímam aj z jeho strany. Spája nás náš milovaný syn, a tak to bude navždy,“ povedala Novému Času Silvia a viac sa o tejto téme nechcela rozprávať.

Silvii tak končí pochmúrne a ťažké obdobie a veríme, že bude opäť šťastná.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.