Ďalšia tajná svadba v slovenskom showbize…Ktorý známy hudobník vliezol do chomúta?

0
52

Svadobný ošiaľ akoby v slovenskom šoubiznise neutíchal. Do chomúta sa totiž rozhodol vliezť aj ďalší známy hudobník slovenskej hudobnej scény. A…nabonzoval ho Kali!

Obľúbený DJ Peter Pan a jeho partnerka Kristína sa po viac ako tri a pol roku rozhodli vstúpiť do zväzku manželského. Snúbenci sa svoj veľký deň snažili ututlať…no nevyšlo im to. Kali bol rýchlejší a prezradila ich tak fotografia na raperovom Instagrame.

Kouč z markizáckej šou a Peter Pan sú okrem mnohých spoluprác aj kamarátmi. Pár však prekvapil ešte niečim. A to dátumom. Svadba sa totiž koná dnes. Peter Pan so svojou partnerkou Kristínou rozhodli pre naozaj netradičný dátum svadby.

 

Ten mal byť zjavne inkognito. Nasvedčovala tomu aj fotografia svadobného oznámenia na profile budúcej nevesty, kde však bol zamaľovaný. Podľa zdroja Topky.sk ich raper nabonzoval dnes ráno, keď na svoj Instagram zavesil ich spoločnú fotografiu s „usvedčujúcim“ popisom, ktorý znel:
Dnes si povedia áno títo dvaja naši ľudkovia. A ja vám chcem aj takto verejne popriať len to naj do života, nech sa vás zdravie a šťastie drží, nech vás láska neopustí a nech vám to vydrží minimálne navždy!“ Týmto krásnym prianím tak snúbencov prezradil.

Po pár hodinách to s tajnosťami vzdal aj samotný ženích a tiež zverejnil na Instagrame svadobné oznámenie, kde sa vyjadril, že sa dnes skutočne žení. Pod záberom oznámenie hudobník napísal: „Dnes je deň D, keď si povieme svoje áno a ja sa už moc teším“.

 

My sa tešíme spolu s nimi a prajeme im veľa šťastia na spoločnej ceste životom.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.