Pred necelými 9 mesiacmi sa naša najúspešnejšia topmodelka stala prvýkrát mamou. Adrianina dcérka sa narodila v polovici augusta, a šťastná mamina sa rozhodla ju konečne ukázať svetu. Čo myslíte, zdedila niečo po krásnej mamine?

Adriana patrí medzi najúspešnejšie a najkrajšie slovenské modelky. Modelku preslávili v jej kariére najmä jej dlhokánske nohy a stala sa tvárou ikonickej značky spodnej bielizne Wonderbra. Svoju dokonalo rozbehnutá kariéru ale vymenila za materské povinnosti. Spolu s manželom Aramom Ohanianom sa tak tešia z ich spoločného potomka, dcérky Niny. Rovnako ako Adriana aj malá Nina sa stala miláčikom ako objektívov tak aj širokého okolia.

 

Malá princezná sa už od narodenia stihla objaviť pred pár objektívmy. Adrianiny fanúšikovia z celého sveta sledujú na sociálnych sieťach ako Nina rastie do krásy. A tak ich topmodelka z času na čas poteší záberom s dcérou.

Posledne tak Adriana urobila pri príležitosti dňa matiek. Rozkošný záber vznikol v horúcom Maroku, kde šťastná rodinka momentálne žije. Fotografia si vyslúžila mnoho pozitívnych komentárov, lajkov či pozdravov. A opodstatnene. Nina rastie do krásy a črtami sa neskutočne podobá na svoju slávnu mamu v dobe keď bola sama dieťa.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.