Obľúbený raper, ktorý momentálne hviezdi ako jeden z coachov v známej speváckej show, si užíva najkrajšie obdobie života. Čo všetko ako novopečený otecko zvláda?

Sympatický raper Kali, ktorý momentálne žiari ako coach v známej speváckej súťaži a odniesol si aj sošku OTO v kategórii Spevák roka, prežíva veľmi úspešné a harmonické obdobie. Nielen v pracovnej oblasti, ale aj aj v súkromí.

So svojou partnerkou Alicou, tvoria na prvý pohľad šťastnú, štýlovú a pozitívne naladenú dvojicu. Spojila ich náhoda a tak trochu v tom mala prsty ich spoločná kamarátka, speváčka Tina. No títo dvaja si sadli okamžite.

Sú naladení na rovnakú vlnu, majú množstvo spoločných záujmov. Obaja milujú dobré filmy, jedlo a cestovanie. No a ich najväčším koníčkom a láskou je momentálne dcérka Nelka.

 

Dievčatko sa narodilo vo februári a obaja sú z Nelky nadšení. Meno dostala po Kaliho mame, ktorá sa volala Kornélia. Práve skrátená verzia – Nela, im tak bude Kaliho milovanú maminu navždy pripomínať. Musíme uznať, že toto bolo krásne gesto.

 

 

 

No a ak sa pýtate, ako sa na prvý pohľad tvrdý raper popasoval s úlohou otca, zrejme budete milo prekvapení. Dcérku si užíva plnými dúškami. Nemá problém nakŕmiť ju, pohrať sa s ňou, či vziať ju na prechádzku.

 

 

 

 

Príchod dieťatka do rodiny bral Kali ako dokonalé spestrenie života a naplnenie ich lásky. A my musíme uznať, že rodinke to spolu mimoriadne pristane. Prajeme im tie najkrajšie spoločné chvíle, naplnené láskou a pohodou, ktorá z nich žiari.

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.