Dokonalé telo, zvodný pohľad, zmyselná chôdza, rafinovaná vôňa. Pohľad na krásnu ženu bol, je a vždy bude potešením a pastvou pre oči. Otázka znie. Je pre nich vzhľad naozaj taký dôležitý.

Otázka znie. Je to pre mužov naozaj také dôležité? Pravdou je, že to pre nich je dôležité. Je však ešte niečo silnejšie, čím žena muža k sebe pripúta. Hovorí sa, že vzhľad nie je podstatný, ale budme k sebe úprimné, kto sa pri výbere partnera nepozrie aj na vzhľad. Verím, že väčšina z vás áno. Prvý dojem je ale prvý dojem. Muž alebo žena nemusí mať dokonalé miery. Ide predsa o to ako na nás dotyčná osoba pôsobí, čo vyžaruje a či nás fyzicky priťahuje.

Ako zabodovať?  Buďte hravá mačička
Krásny a príťažlivý vzhľad ženy samozrejme v mužovi zanechá silný dojem. Ale to nie je všetko. Väčšina mužov sa priznala, že ich priťahuje zmysel pre humor a bezprostrednosť, hravosť. Aj to môže byť dôvod prečo muži v strednom veku vyhľadávajú skôr spoločnosť mladších žien. To však ale v dnešnej dobe nie je až taký problém. V súčastnosti vyzerajú niektoré zrelé štyridsiatničky, dovolím si tvrdiť, skvele a lepšie ako ich mladšie súperky. Ženy zabehnuté v dlhoročnom manželstve zvyknú svojich manželov napomínať, sekírovať a mať pod kontrolou. Nebyť toho možno by to bolo inak. Možno.

Úsmev a fantázia
Muži nevyhľadávajú spoločnosť iných žien zámerne. Pre mužov je veľkým lákadlom úsmev ženy. Ak sa chlap dostane do spoločnosti takejto vysmiatej ženy, môže tu byť isté riziko  pre manželský pár. Na začiatku vzťahu ste boli určite usmievavé a bezstarostné. Pamätáte?
A také môžte byť aj teraz. Nikdy nie je neskoro. A s úsmevom je po prvé: Žena krajšia, po druhé: S úsmevom ide všetko ľahšie.:) Starosti máme všetci. Či už spoločné vo vzťahu alebo mimo neho. Väčšina mužov má na ženách rado tvorivosť, nápaditosť, energiu a schopnosť prekvapiť.

Pre portál emma.pluska.sk vyjadrilo svoj pohľad zopár mužov takto:

Michal (28): „Aj keď má žena dokonalú tvár, ak sa neusmieva, je akoby mŕtva. Mnohé mladé baby sa tvária strašne dôležito a tajomne. Ale to ma vôbec neberie. Ak vidím dve dievčatá, z toho jedna afektovane špúli pery a gúľa očami a druhá sa nekontrolovane smeje a rozhadzuje rukami, ktorú si vyberiem? Jasné, že všetci túžia po tej druhej. Veselej bezprostrednej babe! Aj keby bola jej kamoška krajšia! Čo by sme s ňou robili? Bola by dobrá iba tak na jedno… Ale na vzťah, to nie.“ vymenúva Michal.

Peter (25): „Krásne oči a úsmev si na žene všimnem ako prvé. Samozrejme musí ma zaujať ako celok. Ale potom sa už len zahľadím do jej očí a ak mi pohľad opätuje a ja tam pocítim niečo iskrivé, je to ono!“ hovorí Peter.

Majo (42): „Keď ide okolo nejaká pekná baba, vždy sa zameriam na zadok. Nedokážem si pomôcť, ale pekný oblý zadoček je to naj, čo môže baba mať. Je jedno či má 50, alebo 70 kíl. Dôležité je, aby bolo všetko dobre vyvážené. Samozrejme, nie je to to najpodstatnejšie, ale ak hodnotím dievča fyzicky, určite môj prvý pohľad padne na jej pozadie,“ priznáva Majo.

Tak čo dámy? Vytiahneme tromf, ktorý máme všetky? Od zajtra pekne s ÚSMEVOM.:)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.