Aj keď sa hovorí, že sex tvorí 50 % vzťahu, tento článok vás presvedčí, že to nemusí byť úplná pravda. Totiž, prizrime sa bližšie na tento delikátny „problém“. Akékoľvek nezhody v partnerstve vzniknú, dobrý sex to vždy vyrieši. Tak ako po búrke vyjde slnko, tak aj po kvalitnom milovaní vykvitne láska.

 

Spoznávate sa aj cez posteľ

Sú páry, ktoré čakajú do svadby, aj keď dnes je to už možno rarita. Je nedbalé vhupnúť do manželstva bez toho, aby sme sa spoznali po každej stránke. Počas milovania sa nám otvárajú rôzne kanály vnímania a odovzdávame sa jeden druhému. Samotný sex nie je len telesný akt, ktorý v najlepšom prípade končí vrcholom v oboch prípadoch. Pri milostných hrátkach máme možnosť sa dokonale spoznať a naplniť všetky svoje túžby i predstavy.

 

Sex vyrieši každý problém a vyrovná všetky nálady

Zo začiatku je to o veľkej vášni a túžbe, kedy jeden bez druhého nedokážete ani dýchať a milovali by ste sa od rána do večera a potom aj počas celej noci. Kvalitný sex je totiž nabíjačka energie, lásky, telesných a citových potrieb. Chémia medzi dvomi ľuďmi však po čase začne tak trochu slabnúť a nastúpia na rad problémy. Práca, rodina, deti, financie, vzťahy s okolím. Všetko toto dokáže vytvoriť poriadny tlak na psychiku. Správny partner je však oporou kedykoľvek a nepovie „nie“ kvôli blbému dňu.

 

Aké milovanie, taký vzťah

Len si všimnite, akým spôsobom sa milujete. Kto je viac iniciatívny, kto menej alebo či je to pekne vyvážené a navzájom sa dopĺňate. Kto z vás je ten, ktorý vymýšľa nové a nové polohy, metódy či praktiky? Správa sa jeden z dvojice pasívne alebo prejavuje málo záujmu? Nechce jeden z vás byť vždy ten, ktorý je uspokojený a na potreby druhého sa potom takpovediac – vykašle? Sex vám veľa napovie, pretože zrkadlí váš vzťah k sebe aj v bežnom živote. Je naozaj pravdivé tvrdenie, že kto sa ako správa počas milovania, celkom určite týmto spôsobom vystupuje celkovo aj v partnerstve.

Pokiaľ vediete harmonický sexuálny život a pokladáte ho za vyvážený, naplňujúci a plne vyhovujúci, pravdepodobne patríte k tým šťastlivcom, ktorí spolu ostanú navždy. „Sadnúť si“ v posteli, je totiž prvý predpoklad na silné doživotné puto.

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.