Toto sú dôvody, prečo dobrí muži utekajú k potvorám: Pozrite sa, čo ich na takýchto ženách láka

0
173

Aj vy máte pocit, že tie najväčšie potvory, majú po svojom boku, najlepších chlapov pod slnkom?

Pravdepodobne sa nemýlite, lebo takýchto dvojíc, je čoraz viac. Čo je pre opačné pohlavie na nich také príťažlivé?

Aj vy patríte do kategórie žien, ktoré urobia čokoľvek, čo svojmu drahému vidia na očiach? Uprednostňujete jeho záujmy pred tými vlastnými, ste tu pre neho v každej situácii a vo všetkom na neho beriete ohľad? Chyba. Týmto štýlom pri vás dlho nezostane. Hoci láskavé a obetavé ženy, muži obdivujú, v skutočnosti ich však láka aj niečo iné.

Tieto typy žien majú navrch

Áno, je to tak. V takomto súboji o mužské srdce, jednoducho víťazia sebavedomé, silné ženy, ktoré vedia, čo chcú. Ako dokonalá, perfektná žienka domáca, tak v konečnom dôsledku nemusíte byť vôbec docenená. Pokiaľ sa celý deň venujete tomu, aby bolo doma všetko tip – top a večer si ľahnete absolútne vyčerpaná do postele, verte že ten váš, bude hľadať vášeň na inej adrese. A dôvod je celkom jednoduchý. Muži sú od prírody lovci. Potrebujú takýto adrenalín aj vo vzťahu.

Chcú dobíjať, milujú sex a večer si chcú užívať intimitu vo dvojici. Na to nie sú nikdy unavení. A ak majú po svojom boku ženu, ktorá im síce zabezpečí teplo domova, no práve táto stránka jej uniká, začnú sa obzerať inde.

Po tomto muži túžia

”Moja frajerka bola skvelá, výborne varila, vždy bolo doma všetko upratané, vyžehlené, na svojom mieste. No večer spala už niečo pred deviatou. Verím, že keď prišla z práce a čakal ju doma tento maratón, nevládala. No aj tak som napokon skončil pri inej. Tá nevie variť, perie len keď jej to pripomeniem, no v posteli je geniálna. Navyše má takmer vždy dobrú náladu, nenapomína ma a to mi stačí,” hovorí 34 ročný architekt Rudo.

Muži túžia po ženách, ktoré navonok vystupujú tak, že vlastne chlapa nepotrebujú. Základom je, aby ste boli sama sebou a neobletovala ho za každých okolností. Nezabúdajte, že opačné pohlavie miluje výzvy a všetko, čo je nedostupné!

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.