Vedeli ste, že ak je muž skutočne zaľúbený, reaguje v bežných situáciách celkom inak? Pozrite sa, čo ho prezradí.

Všetci vieme, že reč tela dokáže o človeku naozaj veľa vypovedať. Tušíte však, ktoré zamilované signály, muži vysielajú a mnohokrát si ich nevšímame, prípadne o nich nevieme? Pozrite sa spolu s nami, čo vám napovie, že má o vás skutočný záujem.

1. Zdvíha obočie

Muži nie sú veru až takí nenápadní, ako by sa mohlo zdať. Ak vediete dialóg s chlapom, ktorý pri ňom často zdvíha obočie, je to jasné. Očarili ste ho a chce si vás získať. Robíme to totiž vo chvíli, keď nás ten druhý priťahuje. Toto je celkom rýchly tip, podľa ktorého zistíte, na čom vlastne ste, takmer okamžite.

2. Pri rozhovore sa k vám nakláňa

Práve to čo cítime voči niekomu inému, prežívame celkom nevedome aj pohybmi tela. Ak nám je niekto sympatický, páči sa nám, približujeme sa k nemu oveľa bližie, ako keď nám je ľahostajný. Takže ak sa priestor medzi vami snaží  eliminovať, verte, že ste mu veľmi blízka.

A rozhodne má o vás záujem. Jednoducho povedané, fyzická vzdialenosť medzi dvojicou, väčšinou zrkadlí tú psychickú.

3. Nenápadne sa vás dotýka

Nenápadné a letmé dotyky, ktoré sa dejú len tak ”náhodou” sú niečo, čo k flirtovaniu neodmysliteľne patrí. Pokiaľ sa vás len tak chytí za ruku, prejde vám jemne po vlasoch, buďte si istá tým, že vás považuje za výnimočnú a jedinečnú.

Áno, prvý krok ste zvládli a jeho náklonnosť k vám je evidentná.

4. Chytá sa brady, či vlasov

Muži sú z nás častokrát rovnako nervózni ako my z nich. Najmä v začiatkoch vzťahu. Mnohokrát nevedia ako reagovať, čo povedať, nie sú si istí sami sebou. Pokiaľ sa mu páčite, vždy pri vás zneistie. Vtedy sa často chytá brady, či si upravuje bradu.

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.