Ak túžite po perfektnom zadku a krásnych nohách, v čo najkratšom čase, skúste 14-dňovú diétu, ktorá je založená na jednej, hlavnej potravine. Avokáde. Prekvapivé vieme, no veľmi účinné!

Avokádo je právom považované za jednu z najzdravších potravín. Obsahuje totiž veľké množstvo kvalitných tukov, vitamínov a minerálov. Dávno už neplatí fáma, že ľudia, ktorí si strážia váhu, by sa jeho konzumácii mali vyhnúť. Práve naopak. Ukázalo sa totiž, že vás dokáže nad lhú dobu zasýtiť a tým pomáha pri znižovaní hmotnosti!

Doprajte si ho na dennej báze

To čo je naozaj skvelé na tejto diéte je fakt, že ak neholdujete príliš športu, ten vás nečaká. Ide len o kompletnú zmenu jedálnička. Jeho základom, sa ako správne tušíte stane avokádo.

A vy sa v priebehu 14 dní, dopracujete ku krásnemu zadku a štíhlym nohám. Práve z týchto partií totiž zhodíte ako z prvých. Svoj deň by ste mali začať šálkou zeleného čaju a vypiť pohár teplej vody. Následne si urobte avokádovú kašu s banánom. Na obed si môžete dopriať zeleninový šalát a ryby. Večer si urobte napríklad avokádovú nátierku s kúskom celozrnného pečiva. Medzi týmito tromi hlavnými jedlami však nejete nič. Práve pravidelná konzumácia avokáda počas dňa, vám má totiž zabezpečiť zníženie pocitu hladu.

Docielite vďaka nemu efekt toho, že sa budete cítiť plná a sýta oveľa dlhšie, ako keď si doprajete jedlo, ktoré túto surovinu neobsahuje. Avokádová diéta je založená na to, že vám bráni v prejedaní. A hoci cvičiť nemusíte, večer pred spaním, by ste si mali dať dvadsať minútovú prechádzku.

Príklad jedálnička

  • Raňajky: avokádová kaša
  • Obed: zeleninový šalát s avokádom a lososom
  • Večera: avokádová nátierka a celozrnný chlieb

Tieto potraviny budú vaše denné „must have“

Potraviny, ktoré by ste si mali zaradiť do jedálnička na dennej báze, sú čerstvá zelenina a ovocie, kvalitné ryby, ryža, batáty, bulgur a samozrejme do všetkého nezabudnite pridať ”zázračné avokádo”. Okrem spomínaného zdravého tuku, obsahuje aj veľké množstvo antioxidantov, ktoré nám pomáhajú udržiavať stabilnú hmotnosť. Navyše jeho pravidelná konzumácia reguluje cholesterol a znižuje krvný tlak. Zvýši sa vám imunita, svojmu telu dodáte množstvo vitamínov a flavonoidov.

Ak si tento jedálniček osvojíte, počas 14 dní dokážete zhodiť až sedem kilogramov. Zabudnite však na sladkosti, sladené nápoje a kávu. Tie sú pre vás tabu.

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.