Aj keď vám možno vaše hádky už lezú krkom, v konečnom dôsledku ste na tom lepšie ako páry, ktoré v sebe všetko dusia.

Odborníci totiž tvrdia, že hádky sú skvelým spôsobom, ako dodať vášeň sexu, ale oživiť tiež celkový vzťah. V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie veci, ktoré sa vzťahovými hádkami zlepšujú…

Silnejšie spojenie
Hádka neznamená, že jeden z vás musí nutne vyhrať. Mali by ste sa na ňu pozerať, ako na spôsob, ktorý vám o tom druhom veľa prezradí. Naučíte sa, ako k sebe pristupovať, ako robiť kompromisy a ako sa navzájom posilniť.

Pri výmene názorov je ten druhý vždy o niečo otvorenejší, takže je viac ako možné, že sa dozviete veci, o ktorých ste dovtedy netušili. A podľa nich sa môžete pohnúť ďalej.

Viete, čo ten druhý nechce – stanovenie hraníc je vo vzťahu nesmierne dôležité. Ak to neurobíte, ten druhý bude mať pocit, že môže urobiť čokoľvek a stále budete v pohode. Ukážte mu svoje negatívne pocity, nebojte sa.
Zdroj: Shutterstock

 

 

Hádky sú dôkazom vášne – občas je nutné, aby ste svoje pocity uvoľnili a dali im voľný priebeh. Nezabúdajte však na to, že každá hádka by mala mať pozitívne vyvrcholenie.
Zdroj: Shutterstock

 

 

Hádky znamenajú, že spolu zostanete – ak si navzájom dokážete povedať, čo sa vám vo vzťahu nepáči, stále máte šancu, že sa nerozídete. Páry, ktoré sa hádajú, sa rozchádzajú najmenej.
Zdroj: Shutterstock

 

 

Nenudíte sa – znie to síce divne, ale vďaka hádkam je váš vzťah živší a zaujímavejší. A to partnerstvu rozhodne prospieva!
Zdroj: Shutterstock

 

 

 

Znak zdravého vzťahu – ak sa dvaja nehádajú, znamená to, že niečo s nimi nie je úplne v poriadku. Pri hádke sa dvojica viac zamýšľa nad svojimi pocitmi a hodnotami a snaží sa ich rozobrať.
Zdroj: Shutterstock

 

 

Hádky znamenajú, že vám to nie je jedno – dokonca by sa dalo povedať, že ide o znak skutočnej lásky. Čím viac sa snažíte o výmenu názorov, tým viac ste do vzťahu zainteresovaní.
Zdroj: Shutterstock

 

 

Hádky sú znakom vyspelého vzťahu – dôležité však je, aby ste dokázali pri hádke myslieť triezvo a používať zdravé argumenty, ktoré nepovedú k fyzickému násiliu, prípadne nezmyselnému doťahovaniu.
Zdroj: Shutterstock

 

 

 

 

 

Ľahšia komunikácia – vo vzťahu je veľmi dôležité, aby ste si mohli povedať všetko, aj keď to nie je práve najpríjemnejšie. Čím viac viete o svojich pocitoch, tým je vaša komunikácia jednoduchšia.
Zdroj: Shutterstock

 

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.