Viete, čo muži na ženách skutočne nevedia vystáť? Čím ich privádzame do zúfalstva? Zrejme budete celkom prekvapené!

Áno, milujú nás aj s chybami. Rovnako ako my ich. Viete však, čo mužov naozaj vo vzťahu vytáča do absolútnej nepríčetnosti? Hoci vám sa môžu tieto veci javiť ako banálne, pre nich sú kľúčové a nedokážu ich vystáť.

1. Riešenie vecí do najmenších detailov

Či už ide o hriechy z minulosti, aktuálny problém, ktorý riešite v domácnosti alebo bežnú hádku, jeden menovateľ majú spoločný. Muži neznášajú, ak veci riešite do najmenších detailov. Pripadá im to iracionálne.

V takomto procese sa nedokážu zorientovať, strácajú sa a nevidia v tom žiaden zmysel. Chcú problém pomenovať a vyriešiť. Bodka. Nič viac. Preto ak sa neustále vŕtate v niečom dookola, docielite jediné. Nebudú vás počúvať a aj tak si budú myslieť svoje.

2. Afektovanie

Ak ste aj vy v prítomnosti svojej kamošky o niečo hlučnejšie, emócie dávate hlasnejšie najavo, predsa len by ste sa mali nad tým zamyslieť. Pokiaľ je totiž žena sama, v niektorých prípadoch je afektovanie takmer nespozorovateľné.

Avšak, úplný opak nastáva vo chvíli, keď si ženy vymieňajú svoje zážitky a konverzujú. Muži bývajú v takýchto situáciach často nemilo prekvapení, ak zistia, že sa to týka aj ich polovičky. Vo väčšine prípadov, je totiž hlavným cieľom afektovania pritiahnuť pozornosť okolia. Výrazná gestikulácia, zvýšený tón hlasu,to všetko napovedá o tom, že chcete byť stredobodom pozornosti za každých okolností. A to vo vzťahu opačné pohlavie fakt nemusí.

3. Nerozhodnosť

Aj vy často partnerovi odpovedáte na otázky: neviem, je mi to jedno, prispôsobím sa? Tak to je veľká a zásadná chyba. Prestane vás brať ako seberovnú. Sama sa týmto staviate do pozície nielen nerozhodnej, ale aj neschopnej.

Áno, čítate správne. Musíte mať predsa veci názor. Inak aj keď vás miluje, v jeho očiach strácate kredit.

4. Prílišná citlivosť

Jasné, každú z nás občas niečo rozcitlivie. Plačom dokážeme ventilovať množstvo emócií. Stres, smútok, radosť, dojatie. Len ak je toho príliš, muži preto jednoducho strácajú pochopenie.

Nevedia ako v takých situáciách reagovať. A to im naháňa strach.

5. Neustále napomínanie

Večné sťažnosti, neustále napomínanie a kontrolovanie. To všetko sú aspekty, na ktoré sú chlapi priam alergickí. Ak ich robíte príliš často, najskôr sa dopracujete k tomu, že od vás napokon muž odíde.

Verte či nie, ale toto je pre chlapa pádny dôvod na rozchod aj vo chvíli ak je s vami roky.

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.