Ak ste si mysleli, že nadýchané rukávy sú už minulosťou, mýlili ste sa.

V roku 2019 prerastú do trendu, ktorý by nemal obísť ani vás. Ich variabilita je naozaj široká a dokážu sa podpísať aj na premenách vašej postavy.

Ukážte nežný krk

Z blúzky, ktorá má nadýchané rukávy ako základný stavebný kameň, bude vidieť váš krk v celej jeho ladnosti. Tento strih vám ho predĺži a takúto blúzku môžete príjemne kombinovať s ďalším trendom tejto sezóny – je ním práve doplnok do vlasov. Honosnejšia čelenka vytvorí look plný ženskosti a elegancie.

Predĺži vaše ruky

S blúzkou môžete staviť aj na pohodový štýl. Jej strih sa môže zamerať práve na rozšírenú spodnú časť rukáva, ktorá pôsobí uvoľnene, priam bohémsky.

Ak si vyberiete štýl, ktorý má ešte k tomu aj rolák, vedzte, že netratíte nič na svojej rozvážnosti.

Nádych asymetrie

Svoje si medzi blúzkami s väčšími rukávmi nájdu aj milovníci rafinovanosti. Asymetria v jednofarebnom variante je stávkou na istotu, ktorou dodáte outfitu ten pravý jarný pocit.

Kde tu odhaľte rameno či krk a nevyhnete sa množstvu pochvál.

Ako z iného storočia

Tento trend prináša pohľad späť. Je určený pre všetky milovníčky romantickej módy, takej, ktorú kedysi na svojich šatách prezentovali kráľovné. Nadýchaný rukáv sa spája s tenkým driekom, laďte ho preto k splývavej spodnej časti.


Zachytia každé oko

Módny pozorovateľ si určite všimne aj jemné prepracovanie blúzky, ktoré sa najlepšie spája s trendom bohatých rukávov. Aby viali za postavou a vytvárali na ženských rukách šperk, mali by byť lesklé, najlepšie saténové.

Dlhý rukáv už dávno nebol taký sofistikovaný.

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.