Zacvičte si podľa numerológie: Čísla vám prezradia, aký cvik si vybrať!

0
91

Váš dátum narodenia napovie
Numerológia je výbornou cestou, ako si nájsť ten správny druh športu. Napovie vám, ktorý šport bude pre vás najefektívnejší a budete ho schopní prevádzať s ľahkosťou aj radosťou. Výpočet je celkom jednoduchý. Spočítajte všetci číslice svojho dátumu narodenia tak, aby ste sa dopracovali k jednému číslu.

Príklad:Dátum narodenia 15.1.1982
1 + 5 + 1 + 1 + 9 + 8 + 2 = 27 2 + 7 = 9
Výsledok: číslo 9

Číslo 1
Vzhľadom na váš expresívny a kreatívny naturel, potrebujete denne viac aktivity ako je bežné. Najlepšie budú pre vás tie druhy športov, ktoré sú veľmi jednoduché na prevádzanie, ako napríklad chôdza, turistika, plávanie alebo restoratívna joga. Rovnako sa snažte zaradiť do svojho bežného života jednoduché aktivity z detstva, ako skákanie so švihadlom, skákanie cez gumu, inline korčuľovanie alebo korčuľovanie na ľade, bicyklovanie. Čím bláznivejšie, tým lepšie.

Číslo 2
Potrebujete cvičenie, ktoré uvoľňuje napätie zo svalov. Skúste povznášajúce druhy cvičení, kde nechýba hudba, tanec, prehĺbený dych. Tiež zahrňte tie, ktoré vyžadujú udržanie rovnováhy, ako je joga, pilates, step aerobik. U vás sa ráta dokonca aj sex, obsahuje prehĺbený dych a uvoľňovanie napätia. Každý deň strečujte a meditujte.

Číslo 3
Najviac vám sedí expresívny pohyb. Zumba alebo iný druh tanca podľa inštruktora je to pravé pre vás. Musí vás k tomu inšpirovať dynamická hudba, pokojne podľa vlastného výberu.

Vlastne, vy by ste celkom pokojne mohli viesť vlastné lekcie. Máte nato v sebe dosť nápaditosti a entuziazmu.

Číslo 4
Pre vás sú ideálne športy, ktoré dávajú nejakým spôsobom zmysel. Buď ich vykonávate krok po kroku, podľa určitého striktného systému, alebo máte pred sebou jasný cieľ. Či už je to príprava na maratón, vidina čierneho opasku či fitness súťaž. Posilňovanie, beh, bicyklovanie, tam všade viete napredovať a pracovať na sebe. Súťaže sú pre vás.

Číslo 5
Potrebujete slobodu, a zároveň určitý systém. Aby vás šport skutočne bavil, musíte k nemu pristupovať s disciplínou. Veľmi vhodná je pre vás i rozmanitosť. Čiže, žiadne opakované cvičenie toho istého niekoľkokrát do týždňa.

Ak sa náhodou prichytíte pri tom, že vynechávate cvičenie alebo sa vám strašne nechce, má to na svedomí nuda. Potrebujete neustálu zmenu. Aj keď je to iba zmena času cvičenia, miesta, počúvanie inej hudby. Vaša osobnosť jednoducho vyžaduje neustále nové podnety. Dynamika je pre vás ako stvorená.

Číslo 6
Skúste si vybrať aktivitu, o ktorej si myslíte, že nie je pre vás práve najvhodnejšia. A uvidíte, ako vás bude baviť a budete v nej napredovať. Naučte sa vnímať svoje telo a pozorovať ho pri cvičení. Uvidíte ten pôžitok. Dobrou voľbou je i tai chi, pri ktorom môžete spomaliť. Ideálny je pre vás aj golf. Nie preto, že by vás super bavil, ale z dôvodu, že sa počas neho môžete pokochať okolím.

Číslo 7
Snažte sa prevádzať čo najviac outdoorových aktivít. Zaraďte tiež niečo, čo vyžaduje koncentráciu a pozornosť. Tanec, gymnastika pre dospelých, kickbox, bojové umenia, to všetko sú športy, ktoré by vás mohli zaujať.

Číslo 8
Vy si potrebujete šport užívať, vtedy vás skutočne baví. Patrí k tomu podrobný opis vašej tréningovej rutiny, podelenie sa s výsledkami, vzájomné rady, či nápady. U vás nejde iba o samotné cvičenie, ale celý ten humbuk okolo neho. Bojové umenia, kickbox, posilňovanie, tenis sú pre vás fajn.

Číslo 9
Ste dobrý v tak veľa veciach, že neviete čo si vybrať. Ste prirodzenou autoritou a vodcovským typom pre ostatných, bez toho, že by ste museli vyvinúť akúkoľvek snahu. Využite to. Pustite sa do určitej aktivity a namotivujte aj ostatných. Už dnes!

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.