Sexi modelka pózovala na ulici: S bradavkami v pozore!

0
102

NEW YORK – Je ti zima dievčatko?! Joy Corrigan pravidelne predvádza svoj sexepíl na sociálnych sieťach. Mladá modelka už však má na konte aj pózovanie pre magazín Sports Illustrated, či obľúbený Playboy. Pred objektívom profesionálneho fotografa sa vykrúcala aj nedávno. A zatiaľ čo jej bola očividne zima, nejedného okoloidúceho chlapa pohľad na ňu rozpálil.

 

Podprsenku nepotrebuje! Mnohé ženy sa bez spomínaného kúska spodnej bielizne nezaobídu. Modelka Joy Corrigan do tejto skupiny rozhodne nepatrí. Dôkazom sú nedávne paparazzi zábery.

Bulvárni fotografi totiž zvečnili plavovlásku počas toho, ako pózovala pre módne fotky a jeden detail na jej tele nešlo prehliadnuť.

A to trčiace bradavky. Joy dokonale predviedla, že aj zdanlivo obyčajný outfit môže byť maximálne provokatívny. Plavovláska mala na sebe čierne pančušky, kožené šortky a top rovnakej farby. Absencia podprsenky sa však postarala o poriadne pikantný bonus.

Joy Corrigan podprsenku nepotrebuje.

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.