PRAHA – Zbláznila sa? Andreu Verešovú (38) všetci evidujú nielen ako modelku, ale aj ako vydatú žienku a jej manželstvo pôsobí veľmi šťastne.

Teraz sa však objavili šokujúce zábery z Čiech, ktoré zachytávajú modelku v sprche. A spoločnosť jej robí cudzí muž…

Video, v ktorom dominuje sexi modelka, sa objavilo na internete pred niekoľkými dňami a videlo ho už viac ako 100-tisíc ľudí.

Verešovú zachytáva v spoločnosti neznámeho muža aj vo veľmi chúlostivej situácií – v sprche. Muž je pritom úplne nahý a modelka ho umýva. Neskôr si, zabalení len uterákoch, dopriavajú relax v saune.

Rozvod krásky s českým podnikateľom Danielom Volopichom (54) však v tomto prípade nehrozí.

Video je totiž vydarenou reklamou českej spoločnosti, ktorá sa týmto spôsobom snaží zaujať potenciálnych uchádzačov o zamestnanie.

Slovenská topmodelka si v reklame strihla rolu personalistky, ktorá sa doslova nadštandardným spôsobom stará o nového zamestnanca.

Chlapíka najskôr dôkladne pucuje v sprche a po práci si zájdu dokonca do sauny a s úsmevom popíjajú kokosovú šťavu.

Vydatá Verešová v sprche

A ako sa zdá, funguje to! Pod videom pribúdajú pozitívne ohlasy, neprekvapivo, všetky od mužov.

„Lepšiu reklamu na džob som nikdy nevidel. Palec hore,“ pochvaľuje si jeden z nich. Druhý dokonca zvažuje myšlienku, že by sa vo firme zamestnal. „Urobilo to na mňa dojem… ale som zďaleka.“

Andrea Verešová už niekoľkokrát privoňala k herectvu a zahrala si menšie roly v seriáloch či filmoch.

V minulosti ju údajne oslovili aj z Hollywoodu, kde jej ponúkli zahrať si po boku Brada Pitta v slávnom filme Trója.

Andrea však mala úlohu krásnej Heleny odmietnuť. Ktovie, koľko nových zamestnancov sa podarí sexi Andrei vďaka novej reklame nalákať do práce.

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.