Každý z nás dostal pri narodení do vienka niečo iné a práve tým je náš svet jedinečným miestom plným kontrastov. Je však jedno znamenie, ktoré vytŕča spomedzi ostatných. Predurčuje aj vás vaša inteligencia na veľké veci?

Podstata múdrosti tohto znamenia tkvie práve v jeho schopnosti riešiť problémy racionálne a s chladnou hlavou. Na počudovanie mu nechýba ľudskosť, tú však ukrýva pod povrchom, ktorý je postavený na kritickom myslení a analyzovaní situácií. Iba ťažko mu budete vštepovať názor, ten svoj má vytvorený už dávno a rád ho ukáže aj vám. Reč je o kontroverzných škorpiónoch, ktorí majú v sebe pozitíva, na ktoré sa často zabúda.

Sú odhodlaní napraviť svoje chyby
Inteligencia tohto znamenia je postavená na ich prístupe k svetu. Problémy riešia rýchlo. Nepokladajú za dôležité vytvárať vo svete napätie či hromadiť stres. Je tomu tak v každej jednej oblasti ich života. Pri prehodnocovaní situácíi sa riadia zdravým úsudkom a nechávajú svoju hlavu chladnú, čo môže mnohých v kontakte s nimi odradiť.

Analýza situácie im dáva pocit istoty
Ak však vykonajú mylné rozhodnutie, nehanbia sa ospravedlniť a uznať svoju chybu. To, že vedia presne rozoznať svoje silné a slabé stránky z nich robí vyrovnaných ľudí. V hodnotení samých seba prepájajú analytické myslenie a radi vzniknuté situácie rozkladajú na drobné. Majú totiž výbornú pamäť a dokážu si v mysli spojiť množstvo informácií a vytvoriť tak nový uhoľ pohľadu na problematiku, ktorú práve vo svojej mysli riešia.

Neveria iba v city
Pre škorpiónov je obrovskou výzvou čeliť situáciám, v ktorých sa predtým ešte nenachádzali.Ich najväčšou prednosťou, ktorá sa v dnešnom svete stáva neoceniteľnou, je schopnosť rozpoznať svoje negatívne emócie. Vedia s nimi pracovať bezhlavo a odhodlane ich vo svojom živote zamedzovať. Neoklamete ich a veľmi ťažko ich presvedčíte argumentami, ktoré sú položené len na citoch. Dôležitejšie sú pre nich tie fakty, ktoré si môžu odskúšať na vlastnej koži.

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.