Zrejme sa budú prepisovať dejiny v kozmetickej histórii! Značka Benefit Cosmetics v Írsku si totiž vybrala za svoju tvár 20-ročnú Kate Grant s Downovým syndrómom.

Spoločnosť túto novinku oznámila na svojom instagramovom profile.

Kate na fotke promuje tekutú čiernu očnú linku a pri pohľade na jej jemný anjelsky výraz musíme povedať, že by sme si tento beauty produkt okamžite kúpili aj my.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt theultimatebeautyoftheworld

Pocit veľkej zodpovednosti

Jej pyšná mama v médiách uviedla, že jej dcéra má dôležitú úlohu v živote, veď do slova a do písmena musí vyšliapať cestičku aj pre ostatných hendikepovaných ľudí.

„Kate si uvedomuje náročnosť tejto práce, jej cieľom je upozorniť svet na to, že ľudia sú rôzni. Tvrdo na tom pracuje už od začiatku tejto kampane,“ uviedla Deidre.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kate grant model

Na konte už má niekoľko úspechov

Možno sa budete čudovať, ale táto krásna mladá žena už má na svojom konte niekoľko úspechov.

Okrem iného, v nedávnej minulosti, presnejšie v auguste 2018, suverénne vyhrala medzinárodnú súťaž krásy Teen Ultimate Beauty Of The World 2018.

Držíme jej palce, aby v tejto úspešnej snúre pokračovala aj naďalej. Lebo takých ľudí, ako je Kate, tento svet naozaj zúfalo potrebuje!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kate grant model

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kate grant model

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.