V exotickom prostredí Kanárskych ostrovov, konkrétne na Tenerife, sa konal 35. ročník finále modelingovej súťaže Elite Model Look.
Na popredných priečkach malo svoje zastúpenie samozrejme aj Slovensko.

Úspech mladej krásky

Do celosvetového finále sa za Slovensko prebojovala Jasmína Simová spoločne s víťazmi za Českú republiku, s Marii Sýkorovou a Martinom Burianom.

Československá trojica sa tak dostala do TOP 15 v rámci svetového finále, kde sa zišli s ostatnými finalistami z celého sveta.

Počas niekoľkodenného sústredenia trénovali chôdzu a choreografiu na finálový večer, absolvovali fittingy, fotenia s profesionálnymi fotografmi, koučing o zdravej strave, cvičenie a predstavili sa porote a agentom siete Elite.

Jasmína Simová

Jasmína Simová

Marie Sýkorová

Martin Burian

Nová konkurencia?

Presne pred 15-timi rokmi, sa v roku 2004 do svetového finále takisto prebojovala aj naša krásna topmodelka Michaela Kocianová. Vtedy sa celá udalosť konala v Šanghaji. Michaele sa podobne, ako aj teraz Jasmína, podarilo úspešne dostať do prvej 15-tky!

Michaela Kocianová

Víťazi

Celé spomínané sústredenie sa konalo v luxusnom komplexe hotela Melia. Priebeh finálového večera bol vysielaný naživo online.

Víťazmi sa stali Wen Di z Číny a Maxim z Ruska.

Wen Di a Maxim

K celej udalosti sa vyjadril aj Saša Jány, riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre Českú a Slovenskú republiku:

„Som nadšený, že československá krása opäť zabodovala v celosvetovom merítku a naši finalisti boli celosvetovo najúspešnejší a získali 20% svetových garancií v hodnote 120 000 EUR. Gratulujem všetkým našim víťazom Schwarzkopf Elite Model Look.“

Jasmína Simová

Martin Burian

Martin Burian

Martin Burian

Marie Sýkorová

Marie Sýkorová

Jasmína Simová

Jasmína Simová

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.