Už ho snáď pozná každý, jednymi milovaní a druhými zatracovaní.

Áno je to on, dôchodcov ľudovej hodubnej tvorby srdcom šampión. Martin Jakubec. V poslednej dobe často skloňované meno samozvaného kráľa ľudovej tvorby a piesní v slovenskom šoubiznise.

Slovenskom sa prehnala smutná správa o tom, že žena jeho srdca mu dala kopačky. Ďalšia smutná správa z jeho kuloárov sa nesie, že Martin sťahuje svoju kandidatúru na prezidenta Slovenskej republiky.

Poslednou a silnou ranou bolo udelenie obmedzenia na prispievanie svojích attakov na socialnej sieti Facebook. Zároveň jeho silné a trúfalé vyjadrenie voči zakladateľovi facebooku Markovi Zuckerbergovi, že ho bude žalovať za obmedzenie slobody prejavu a zaklady demokratických slobôd.

Prekvapením však je, že Martin Jakubec zavádzal svojích priaznivcov o svadbe s Božankou, jeho už teraz expriateľkov. Za lístky na svoju svadobnú šou žiadal od ľudí veľké vstupné a nakoniec jeho akcia skončila fiaskom. Zároveň sa po akcií prezentoval, že skončila nad jeho očakávania a slušne inkasoval za vstupné.

 

Ako sa však môžu cítiť jeho priaznivci, ktorí mu posielali dary a gratulácie a napokon z toho vyšla reklamná fraška?

Buď to z jeho strany bola silná kampaň na zvýšenie povedomia na samozvaného kráľa šlágru. Bohužiaľ je veľmi smutné z jeho strany žartovať z priaznivcami jeho osoby a pôsobenia v šoubiznise.

Je pravdou, že ľudia niekedy pre svoju kampaň dokážu siahnuť nižšie a až na samé dno len pre zviditeľnenie.

Nuž ale dámy, ale tento mládenec a parketový lev je opäť voľný.

Výber z jeho hitov:

Martin a POP / RAP scéna s miernym šmrncom RYTMUSA

Aktuálny HIT slovenského šlágru pre jeho „exmanželku“ Božanku.

Martin už mieri aj do vôd mladších ročníkov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.