Už ho snáď pozná každý, jednymi milovaní a druhými zatracovaní.

Áno je to on, dôchodcov ľudovej hodubnej tvorby srdcom šampión. Martin Jakubec. V poslednej dobe často skloňované meno samozvaného kráľa ľudovej tvorby a piesní v slovenskom šoubiznise.

Slovenskom sa prehnala smutná správa o tom, že žena jeho srdca mu dala kopačky. Ďalšia smutná správa z jeho kuloárov sa nesie, že Martin sťahuje svoju kandidatúru na prezidenta Slovenskej republiky.

Poslednou a silnou ranou bolo udelenie obmedzenia na prispievanie svojích attakov na socialnej sieti Facebook. Zároveň jeho silné a trúfalé vyjadrenie voči zakladateľovi facebooku Markovi Zuckerbergovi, že ho bude žalovať za obmedzenie slobody prejavu a zaklady demokratických slobôd.

Prekvapením však je, že Martin Jakubec zavádzal svojích priaznivcov o svadbe s Božankou, jeho už teraz expriateľkov. Za lístky na svoju svadobnú šou žiadal od ľudí veľké vstupné a nakoniec jeho akcia skončila fiaskom. Zároveň sa po akcií prezentoval, že skončila nad jeho očakávania a slušne inkasoval za vstupné.

 

Ako sa však môžu cítiť jeho priaznivci, ktorí mu posielali dary a gratulácie a napokon z toho vyšla reklamná fraška?

Buď to z jeho strany bola silná kampaň na zvýšenie povedomia na samozvaného kráľa šlágru. Bohužiaľ je veľmi smutné z jeho strany žartovať z priaznivcami jeho osoby a pôsobenia v šoubiznise.

Je pravdou, že ľudia niekedy pre svoju kampaň dokážu siahnuť nižšie a až na samé dno len pre zviditeľnenie.

Nuž ale dámy, ale tento mládenec a parketový lev je opäť voľný.

Výber z jeho hitov:

Martin a POP / RAP scéna s miernym šmrncom RYTMUSA

Aktuálny HIT slovenského šlágru pre jeho „exmanželku“ Božanku.

Martin už mieri aj do vôd mladších ročníkov

Zanechajte odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.