Veci v šatníku, ktorých by ste sa mali zbaviť: Tieto kúsky oblečenia už v roku 2019 nenoste

0
88

Rýchlo vyleteli, no ich hviezda slávy pomaly hasne.

Reč je o minuloročných trendoch, ktoré boli také populárne, až sme sa ich nadobro presýtili.

Veci v šatníku, ktorých by ste sa mali zbaviť: Tieto kúsky oblečenia už v roku 2019 nenoste

Uplynulý rok bol na módne trendy plodný. Jemná selekcia v šatníku vám preto prospeje a niektoré z trendov zanechajte v minulosti.

Blúzky s odhalenými ramenami

Boli romantické, zjemnili ženskú krásu a užili si svoju slávu. Boli natoľko populárne, že je na čase nechať priestor iným, možno jednoduchším alebo obyčajnejším strihom.

Bodky

Z času na čas sa objavia, vyvolajú snový pocit a pocit nostalgie. Pristanú každej. Rok 2019 však bude inovatívny a bodky pôjdu tentoraz stranou. Rovnako ako sa menia priority sveta, sa menia aj priority v móde.

Viditeľné nápisy a značky

Logománia. Bola veľkým prekvapením a ako trend vzbudila radosť. Niektorí čakali, že si svoje miesto udrží dlhšie. Zdá sa, že vkus ľudí sa mení a s ním aj podľahnutie diktátu či módnym trendom.

Imidžovky alebo úzke slnečné okuliare

Jednoznačne najsexi doplnok uplynulej sezóny. Možno práve preto sa ho mnohí nebudú chcieť vzdať ani v roku 2019. Je nám ihneď jasné, že kritici vám to v tomto prípade odpustia. Je ťažké sa ich vzdať, no na scénu sa hlási niekto iný.

Veľké tenisky po súrodencovi

Čím väčší odpor vzbudzovali, tým väčšie sympatie si získavali u ľudí, ktorí radi prijímali výzvy módneho priemyslu. V jednoduchosti, tento trend pochopili len trendsetteri. Oversize vzhľad tenisiek pôjde postupne takisto do úzadia.

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.