J Lo pred pár dňami uverejnila na svojej sociálnej sieti výzvu, ktorú sa rozhodla podstúpiť spoločne so svojím partnerom.

Žiadny cukor, sacharidy, len mäso a poriadny tréning stoja za týmito svalmi v nielen v hornej časti tela. Pozrite sa aj na jej brušné svaly…

10-dňová výzva bez cukru a sacharidov

10-dňovú výzvu sa speváčka rozhodla podstúpiť so svojím partnerom, Alexom Rodriguezom. Táto dvojica je známa svojou spoločnou láskou nielen k zdravému stravovaniu, ale aj k cvičeniu.

Spoločný tréning podstupujú teraz pravidelne kvôli spomínanej výzve bez cukru, sacharidov a na strave pozostávajúcej z dostatku mäsa. Na sociálnej sieti speváčka tiež vyzvala aj ostatných:

„Táto 10-dňová výzva začína byť osamelá, takže vás vyzývame! Pridajte sa k nám. 10 dní, žiadny cukor, žiadne sacharidy, ste za výzvu?“

10-dňovú výzvu sa rozhodla

Štvrtý deň a pozrite sa na tie brušné svaly

Krásna a sexi latino speváčka sa skutočne prekonáva a pri pohľade na jej telo v kombinácii s 50-tkou na krku sa nestíhame diviť, ako to vlastne zvláda a prečo podstupuje také sebazaprenie.

No pri pohľade na fotografiu jej vypracovaných brušných svalov, ku ktorej napísala, že ide o štvrtý deň tejto výzvy, a že sa cíti lepšie, máme chuť podstúpiť výzvu tiež, len aby sme sa k tomuto dopracovali, čo poviete?

Žiadny cukor, sacharidy, len
No pri pohľade na

Základom je veľa občerstvenia 

J Lo však na instagrame priznala aj to, že je skutočne veľmi hladná:

„Tak sa ukazuje, že keď nemáte cukor a nemáte sacharidy, máte naozaj skutočný hlad po celý čas…Takže sa snažíme nájsť veľa dobrého občerstvenia.“

Preto, ako speváčka priznala pre magazín Womenshealth, si rada dopraje občerstvenie častejšie ako pred výzvou. To pozostáva napríklad z ázijskej misy s avokádom, plátkami papriky, zelených fazuliek, uhorkami, karfiolom alebo ryžou s tuniakom.

Samozrejme všetko bez pridaného cukru, na margo ktorého tiež J Lo priznala, že už po prvom dni cítila, aké to je, keď si telo cukor žiada doplniť.

Lo však na instagrame

Bez tréningu to nie je ono

Aby bola výzva skutočne poctivá, bez tvrdého tréningu to nejde. Ešteže nie je na to J Lo sama a trénuje spolu so svojím partnerom.

Predovšetkým sa dali a tradičné posilňovanie s činkami, závažiami a ďalším príslušenstvom. Takto spoločne „makajú“, aby výsledok 10-dňovej výzvy stál za to.

Ešteže nie je J

Cvičenie je súčasťou jej šťastného života

No ako to, že J Lo vo svojom veku nielenže vyzerá tak skvele, ale sa jej chce takéto výzvy ešte aj podstupovať? No nejde len o túto konkrétnu výzvu, pretože ona toho robí podstatne viac.

Trénuje so svojou tanečnou skupinou, behá, jazdí na bicykli, robí pilates, nepije alkohol a mnohé ďalšie veci, ktoré si celý život odopiera. Speváčka má v tom však jasno a toto je jej odpoveď, ktorá vás ani tak (ne)prekvapí:

„Som na 100% presvedčená, že cvičenie je súčasťou toho, čo ma robí takou šťastnou… Tanec bol vždy veľkou časťou môjho života a mať čas na to, aby som hýbala celým mojím telom je niečo, čo je pre mňa dobré, niečo, čo je kľúčom k môjmu šťastiu,“ prezradila pre magazín Hello.

Mať čas na to,
zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.