Krásna Daniela Hantuchová žne úspechy aj po ukončení kariéry tenistky: Natočila tiež sériu super cvičení, vyskúšate?

0
49

Úspešná slovenská tenistka Daniela Hantuchová natočila sériu cvikov, ktoré praktizuje pravidelne a odráža sa to nielen na jej postave, ale aj na jej tvári.

Vyzerá naozaj šťastne a vyrovnane a môže za to aj jej úspech v kariére, uhádnete, čo dnes robí?

Bývalá slovenská tenistka je prirodzená a má skvelý vkus, čo sa týka obliekania

Daniela Hantuchová je v športe ako ryba vo vode a to nielen, keď bola na kurte, ale aj mimo neho. Svojou prítomnosťou a všeobecným rozhľadom práve v športe, akým je tenis, skrášlila svetoznámy turnaj Australian Open 2019 v Melbourne, kde sledovala každý moment.

S absolútnym víťazom, ktorým sa napokon stal favorit Novak Djokovič sa pozná osobne a neskrývala spoločnú radosť.

Športová kariéra z iného uhla

Daniela si športovú atmosféru užívala v spoločnosti nielen profesionálnych hráčov, ale aj z pohľadu komentátorky.

Športové zápasy komentuje pre viaceré televízie ako Fox Sports, Amazon, Tennis Channel. Vďaka tomu, že šport je jej vášeň, nás reprezentuje v zahraničí na vysokej úrovni.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt hantuchová komentovanie

Ak si však myslíte, že táto úspešná Slovenka má blízko len k tenisu, nie je to celkom pravda. Vo svojom voľnom čase Daniela inklinuje k cvičeniu na celé telo, akým je pilates a joga.

Čo je pre tieto druhy cvičenia najpríznačnejšie je posilnenie držania tela. ​

Malá ukážka pilates cvikov, ktoré Daniela praktizuje

Core cvičenie, akým pilates je, ocenia všetci, ktorí chcú spevniť celé telo, predovšetkým v jeho centre. Cviky, pri ktorých zapájate aj svaly, o ktorých ste doteraz ani nevedeli, pomáhajú na chrbát, panvu, oblasť brucha, ale aj celkové držanie tela.

Joga je v jej programe pravidelne

Keď je Daniela doma na Slovensku, medzi jej pravidelnú aktivitu patrí joga. Na súkromné hodiny chodieva k inštruktorke jogy, známej modelke z Elite Bratislava, k Linde Nývltovej.

Linda žije striedavo v Kalifornii a na Slovensku. Ako priznala v rozhovore dávnejšie, práve v Kalifornii je joga veľmi populárna a mohla sa tak učiť od tých najlepších.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt daniela hantuchova cvicenie
zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.