Potom, čo sa americká herečka Meghan Markle stala manželkou princa Harryho, stala sa rovnako ako jej švagriná Kate, miláčikom Británie.

Viete, čo počas tehotenstva obe krásky spájalo? Dokonca tento malý trik využívala kedysi aj princezná Diana.

Dokonca aj princezná Diana siahala v tomto období po kratších modeloch

Samozrejme, tehotenstvo je krásna vec. No v každom prípade sa v tomto období telo ženy zásadne mení. A Meghan a Kate to dobre vedia. Práve preto sa snažili vyzdvihnúť svoje prednosti a skryť drobné nedostatky.

No a využívali tento jeden trik s malými obmenami. Pozrite sa, na čo nedali krásky dopustiť. Mimochodom, v menšej miere, no predsa ho aplikovala aj princezná Diana.

Na tento trik nedajú vojvodkyňe dopustiť

Meghan aj Kate sa jednoznačne počas tehotenstva zhodli v jednej veci. Hoci toto obdobie patrí v živote ženy medzi to najkrajšie, postava sa zásadne mení. A s tým treba jednoducho pracovať, ak chcete pôsobiť stále rovnako príťažlivo, sviežo a elegantne zároveň.

Práve preto obidve v tomto období siahli po výrazne kratších modeloch sukní a šiat ako kedykoľvek predtým. Samotnej Kate sa to týkalo oveľa viac, no aj Meghan si veľmi dobre uvedomovala tento fakt.

S tým ako im rástlo bruško, len o niečo skrátili dĺžku svojich outfitov. Samozrejme, všetko robili v takej miere, aby to bolo únosné pre kráľovský protokol. Mnohokrát preto obe doplnili krátke šaty, dlhším kabátikom.

No a docielili presne to, čo chceli. Pôsobili oveľa štíhlejšie a rafinovanejšie.

Obe vojvodkyne nedali dopustiť

Odhalené ramená a vyšší pás

Keďže Megah aj Kate sú nižšie, v určitých modeloch by im práve toto najkrajšie obdobie, mohlo deformovať postavu.

Vedia však, že ak zvýrazníte pekné, štíhle nohy a navyše aj odhalíte ramená, budete pôsobiť oveľa štíhlejšie a elegantnejšie. A obe sú si tohto faktu veľmi dobre vedomé.

Odhalené ramená a vyšší

Aj farebné kombinácie urobia svoje

Aj s farbami dokážete čarovať. A to doslova. Sú určité kombinácie, ktoré predĺžia vašu líniu a postarajú sa o to, aby ste pôsobili skutočne štíhlo aj s bruškom.

Nechajú ho pekne vyniknúť a vy vyzeráte dokonale. Najlepšou voľbou je v tomto prípade kombinácia bordovej a čiernej. Tým nikdy nesiahnete vedľa.

Veď pozrite na Meghan a Kate. Obe v tomto modeli vyzerali skvele.

Pozrite sa čo mali

Robila to aj princezná Diana

Avšak nielen vojvodkyne sú verné tomuto malému triku. Rovnako to robila aj princezná Diana.

Tá síce počas tehotenstva nosila výrazne voľnejšie strihy šiat, no tiež vtedy siahala po kratšej dĺžke. A u nej sme to veru dovtedy nevideli. Treba však uznať jedno, všetky tieto ženy majú jedno spoločné.

Tehotenstvo im mimoriadne pristane, nemyslíte?

Dokonca aj princezná Diana
zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.