Napriek všetkým zlým rečiam patria k najkrajším a najstabilnejším párom šoubiznisu.

Verili by ste ale, že Victoria a David sa zasnúbili v tomto čase pred viac ako dvadsiatimi rokmi?

Kým mnohé celebrity sa so svojimi polovičkami schádzajú a rozchádzajú, Victoria a David Beckhamovci všetky úskalia ustáli. Uveríte, že ich zásnuby sa uskutočnili už pred 21 rokmi?!

Kultový záber

Štyridsaťštyriročná módna dizajnérka a 43-ročný bývalý futbalista oslávili svoj míľnik aj prostredníctvom sociálnych sietí. Na Instagrame zverejnili kultový záber z januára 1998, na ktorom Victoria hrdo predvádza svoj nový zásnubný prsteň.

To bolo tak dávno?

Victoria k fotografiám z minulosti, ktoré zverejnila na sociálnych sieťach pripísala: „Nemôžem uveriť, že to bolo pred 21 rokmi!!!“

A pridala bozk a srdiečka pre Davida. Zásnuby sa uskutočnili v januári 1998 a pokračovali 4. júla 1999 honosným obradom na zámku Luttrellstown v Dubline.

Šaty, na ktoré sa nezabúda

Svadobné šaty návrhárky a bývalej speváčky priťahovali pozornosť, dlhá vlečka, 18-karátová zlatá korunka a výrazný dekolt pútali pozornosť.

Nemenej elegantný bol David, oblečený v bielom obleku s lesklou viazankou a fialovými kvetmi na klope.

Bez tvrdej práce neexistuje úspech

V októbri v rozhovore pre The Sunday Project porozprával David o manželstve s Victoriou a uviedol, že sa s bývalou Spice Girl zaviazali žiť v manželstve a učiť svoje štyri deti o význame tvrdej práce vo všetkých oblastiach života.

Vychovávajú deti tak, aby si uvedomili, že keď chcú byť úspešní, musia tvrdo pracovať. Brooklyn má 19 rokov, Romeo 16, Cruz 13 a Harper sedem.

Desať rokov vo svete módy

Victoria v tomto období slávi aj pracovné výročie: pred desiatimi rokmi vstúpila do sveta módy.

Na nedávnom londýnskom módnom podujatí Men’s Fashion Week Victoria prezentovala svoju najnovšiu kolekciu z pripravovanej línie na rok 2019, ktorú vytvorila pre spoločnosť Kent & Curwen.

Ako inak, sprevádzal ju aj vždy podporujúci manžel. Victoria sa aktuálne nadchla pre mužské oblečenie na ženách: z jej dielne vychádzajú zaujímavé kostýmy a košele inšpirované pánskym štýlom, ale určené pre ženy.

Outfity pôsobia, ako vždy, veľmi sofistikovane a charizmaticky.

Kedysi bol tento párik viac ako extravagantný, dnes sa prezentujú vyberaným vkusom a rodinou, veď pozrite a v našej galérii si zaspomínajte:
https://www.instagram.com/p/BKMMzJogVTc/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/Bk0xWwEBq3R/?utm_source=ig_embed
zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.