Sláva ich rodičov im zabezpečila život ako v rozprávke: Takto sa obliekajú detské ikony klanu Kardashian

0
87

Odmalička sa pohybujú vo svete filmu, svetiel reflektorov a módy. No a skvelý štýl, či bezkonkurenčné outfity sa stali akousi ich bežnou súčasťou.

Tieto deti sú jednoducho IN za každých okolností.

Pozrite sa, ako sa obliekajú detské ikony klanu Kardashian

Ich dokonalý vkus je formovaný už doslova od plienok. Tieto deti majú budget na svoje outfity neobmedzený.

Presne preto sa im ich mamy snažia dať skutočne to najlepšie, čo môžu. Z detí z klanu Kardashian vyrastajú skutočné – malé, veľké módne ikony.

Pozrite sa, ako sa
Kim Kardashian a Saint West, North West, Chicago West

Kim Kardashian je známa tým, že na svoje deti nedá dopustiť. Hoci sa snaží o dokonalé outfity všetkých ratolestí, azda najvýraznejšia je v obliekaní malá North West. Toto dievčatko je vždy neprehliadnuteľné a tak trochu excentické.

Miluje sukne, šaty a výraznejšie kúsky. No už aj vo svojom veku si vie povedať, čo sa jej páči a čo nie. A niet sa čomu diviť. Mama ju k tomu vedie od malička.

Rozkošnej dcérke Kim Kardashian
Khloé Kardashian a True Thompson

Prvorodená dcérka Khloé Kardashian, patrí jednoznačne medzi najštýlovejšie bábätká súčasnosti. Toto rozkošné dieťa sme snáď ešte nevideli zle oblečené. Vždy je absolútne tip – top zladená a vyzerá ako malá bábika.

Z True sa stáva postupne najviac cool batoľa, aké poznáme. Samozrejme, zatiaľ je to zásluhou jej známej mamy.

Malá True je naozaj
Kourtney Kardashian a Mason Dash Disick, Penelope Scotland Disick, Reign Aston Disick

Trojnásobná mama Kourtney má nezameniteľný štýl. A rovnako je to aj v prípade jej ratolestí. Prirodzene však má najbližšie k móde Penelope.

Táto slečna zbožňuje sukne, šaty, klobúky a kabelky. No veľmi jej pristanú aj hipsterské okuliare, či kvetinové a výrazné vzory.

Kourtney rovnako svoje ratolesti
Kylie Jenner a Stormi Webster

Pri malej Stormi môžeme konštatovať len jedno. Toto dieťa má štýl. Každý jej outfit je nielen štýlový, ale aj originálny.

Jej mama sa však snaží nielen o to, aby bola malá neprehliadnuteľná, ale zároveň aby sa cítila aj komfortne. Potrpí si na kvalitné kúsky. Rozkošná Stormi tak do kráľovského klanu Kardashian dokonale zapadá!

Rozkošná Stormi je
zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.