V novej farbe vlasov, ktorá sa dostáva do popularity, sa mieša náznak ryšavosti, prebleskujú však aj blond odtiene, ktoré vôbec nie sú prvoplánové.

Doprajte svojim vlasom pozitívny zimný refresh.

Doprajte svojim vlasom pozitívny zimný refresh

Odlesky zlata

Farba, ktorá nemá obdoby- práve takou je jemná zmes blond a hnedej farby. Nazvali by sme ju komplexne medená a na vlasoch pôsobí naozaj sviežo a honosne.

Jej charakteristickou črtou je aj jej žiarivý lesk, ktorý si nemôžete nechať ujsť ani vy.

Nový odtieň vlasov, ktorý

Blond, nie však prvoplánová

Aby žena, ktorá originálne nie je blondínka, dosiahla look prirodzenosti, je potrebné aby jej vlasy hrali najrôznejšími odleskami, ktoré spolu vytvoria nezabudnuteľný závoj.

Kombinovanie farieb dáva vašim vlasom zabrať a vy preto nezabúdajte na potrebnú dávku regeneračnej starostlivosti, ktorú si žiada každé farbenie.

Nový odtieň vlasov, ktorý

Prímes farby roka

Ako ste už mohli počuť, farbou roka 2019 sa stala žiarivá, živá korálová. Tej sa nemusíte brániť ani pri prifarbovaní svojich vlasov.

Odlesky, ktoré hádžu do oranžova sa stávajú veľmi populárne aj vo vlasovom stylingu, dokážu totiž dodať jas vašej pleti.

Nový odtieň vlasov, ktorý

Starostlivosť na prvom mieste

Vlasy si prirodzene budujú maz, ktorý ich sám vyživí a dodá lesk. Práve kvôli tejto ich funkcii si vlasy neumývajte každý deň- mohli by ste si totiž poškodiť vlasové folikuly.

Extra jas im dokáže dodať práve produkt založený na prírodnej báze.

Nový odtieň vlasov, ktorý

Plnosť farby

Pozitívnych ohlasov sa dočkalo práve toto nečakané medenné spojenie. Hnedá môže byť tlmená, blond zasa nepasuje každej z nás.

Ich kombinácia vytvorí look, v ktorom ste odhodlaná zažiariť. Dodá vám sebavedomie, preto sa o svoje vlasy v prvom rade dôkladne starajte.

Nový odtieň vlasov, ktorý
zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.