Manželské tajomstvo vo vzťahu Beckhamovcov: Túto radu posunula Victoria najlepšej priateľke Eve Longorii

0
54

Módna návrhárka Victoria Beckham sa teší svojmu veľmi úspešnému manželstvu. S Davidom tvoria silnú dvojicu už 19 rokov a ich vzťah je stále plný lásky a porozumenia. Akú radu by dala Victoria každej žene, teda aj svojej najlepšej kamarátke?

Takúto sadu rád má Victoria Beckham pre všetých, ktorí túžia po dlhodobom zväzku. Poradila ju aj svojej priateľke Eve Longorii

Manželstvo Victorie a Davida Beckhamovcov má pevný základ. Stojí na dôležitých vlastnostiach, ku ktorým obaja v tom druhom zhliadajú. Victoria je silná žena, ktorá dokáže úspešne riadiť svoj vlastný biznis a byť pritom milujúcou matkou. Práve vytrvalosť odporučila svojej priateľke Eve Longorii– takto ju aj vy viete aplikovať vo svojom partnerskom živote.
Celebritné priateľstvo je výhodou,

David prezradil, že je to tvrdá práca 

Možno módna návrhárka pôsobí odmerane, tento efekt si necháva na svojej tvári iba pre verejnosť, ktorá ju nepozná bližšie. Jej priatelia o nej tvrdia že je veľmi cieľavedomá a práve preto môže niekedy pôsobiť tvrdo. Victoria radí pracovať trpezlivo aj na svojom vzťahu. S Davidom vedia, že ak chcú svoj čas deliť spravodlivo, musia sami seba o niečo ukrátiť. V prípade návrhárky je to vzácny spánok, ktorý sa jej podarilo okresať na 5 hodín- iba tak dokáže ráno začať deň športom a mať potrebný čas aj na svojho milovaného.

Starajte sa s láskou

Victoria Beckham nedá dopustiť na jednoduchú zásadu, ktorú v manželstve uplatňuje. Keď prišla na to ako ju naučiť aj iných, neváhala s tým. Eve Longorii ukázala, že manželstvo je hlavne hra, ktorú v prvom rade hrajú manželia, až potom sa dostávajú na rad deti. Síce svoje ratolesti nadovšetko miluje, raz za čas si odkrojí aj kúsok času iba na večer vo dvojici. Pri pároch, ktoré sú vo zväzku dlhšie a nevedia si predstaviť život bez detí sa táto aktivita učí ťažšie, podľa Victorii je však potrebná.

Victoria sa musela naučiť

Krása je v harmónii

Spoločne strávené chvíle musí dvojica prežívať naplno a následne ich aj analyzovať. Ak zistíte že vám vo vzťahu niečo chýba, neváhajte sa partnerovi zdôveriť. Práve starostlivosť o toho druhého je u Beckhamovcov kľúčová. Aj tento bod obsahuje dávku vytrvalosti a tvrdej práce- iba tak totiž dokážete spoznať svojho partnera naplno a pochopiť aj jeho najtajnejším túžbam a potrebám.

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.