V zime si starostlivosť o pleť žiada ešte jednu zložku navyše. Môže sa ňou stať práve peeling, ktorý pomáha k vyživeniu a následnej regenerácii vašej pleti.

Produkty plné jemných guľôčok zbavia vaše líca odumretej pokožky a prirodzene ju prežiaria.

S vôňou kávy

Ako ranný budíček pre vašu pleť môžete použiť pleťový peeling s prídavkom kávy. Tá je nielen veľmi šetrná ale dokáže aj energizovať pokožku.

Obsahuje aj antioxidanty, ktoré pomôžu pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Chránite tak vašu pleť hneď v dvoch krokoch.Ako ranný budíček pre

Jemnosť sama

Síce mnohé z nás považujú peeling za mierne invazívny, opak vie byť pravdou. Súčasné produkty obsahujú čiastočky, ktoré sú naozaj malé- mikro častice.

Tie sú pri čistení pleti ešte účinnejšie, odstránia maz a nechajú pleť prirodzene sviežu.

Síce mnohé z nás

Pre pocit sviežosti

Peeling má presne tie účinky, ktoré si vaša pleť žiada po dlhom dni v zimnej krajine. Odstráni starú kožu, ktorá bola vystavená mrazu, vytvorí základ pre aplikáciu hydratačného krému a ako bonus prevonia vašu pleť do hĺbky.

Vy sa tak budete cítiť sviežo a pokožka vašej tváre zostane prirodzene hodvábna.

Peeling má presne tie

V podobe mydla

Ak preferujete tuhé mydlá pred tými krémovými, je tu riešenie aj presne podľa vašu potrieb. Peeling v mydle poskytuje naozaj ľahkú aplikáciu, stačí ho jemne rozotrieť po tvári.

Mydlo poslúži aj ako masážna pomôcka, vďaka ktorej bude vaša pleť dvojnásobne krásna.

Ak preferujete tuhé mydlá

Harmónia s typom vašej pleti

Pred použitým peelingu si posvieťte na textúru vašej pleti. Tento produkt rozhodne neaplikujte na tvár, ktorá je začervenaná či podráždená.

Počkajte kým sa zacelia jej ranky a až následne prejdite k očiste od nákazy z vonkajšieho prostredia.

Pred použitým peelingu si
zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.