Ak máte v sebe dušu romantičky, nový trend roka 2019 vás dostane. Môžete ho nosiť so všetkým štýlom a gráciou, pretože jeho prevedeniu sa medze naozaj nekladú.

Mašle si doprajte na doplnkoch, tak isto ako aj k hlavným kúskom outfitu.

Aj na elegantnú udalosť

Mašľa sa môže stať efektným doplnkom aj tých najjednoduchších šiat. Ak máte pocit že vašej plesovej róbe, či šatám, ktoré si plánujete obliecť na párty či oslavu, niečo chýba, vsaďte na opasok v podobe mašle.

Tá rozjasní celý model a dodá vám na hravosti.

Mašľa sa môže stať

Obujte si ich

Mašle na topánkach viete poňať hneď dvoma spôsobmi. Môžu sa ako aplikácia nachádzať na špičke lodičky či kľudne aj čižmy, viete si ju však aj sama uviazať okolo členka.

Takto dodáte kúsok zaujímavosti a romantiky každému vášmu looku, bez toho aby ste do mašľového trendu investovala celý budget.

Mašle na topánkach viete

Zaviažte sa

Blúzky, ktoré mnohé ženy nosia na dennom poriadku, vedia byť kúskom, ktorý raz – dva osvieži práve prídavok šnúrky, ktorá sa dá zviazať do mašle.

Na bielej vynikne práve čierna, nebojte sa však ani romantických farieb.

Blúzky, ktoré mnohé ženy

Aj na hlavu

Aby ste nemuseli každé ráno riešiť, aké máte práve dnes vlasy, skúste populárne turbany, ktorých predná časť sa jemne tvaruje do mašle.

Vedia byť skvelým záchrancom pred snehom, ich kúpu rozhodne ľutovať nebudete.

Aby ste nemuseli každé

Výrazný kúsok

Zahaliť svoje telo do mašlí viete naozaj jednoducho. Aj keď je po Vianociach, v tomto type blúzky sa môžete cítiť ako malý darček každý deň.

Populárne mašličky si zaslúžia vašu pozornosť.

Zahaliť svoje telo dozdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.