Príbeh pani Aleny tím z Forumu pri výbere dievčat a žien na Premeny zaujal natoľko, že sa hneď na úvod všetci zhodli, že premeny robia práve pre ľudí ako je ona.

Napriek tomu, že má 52 rokov bolo už z fotografií jasné, že má veľmi pekné črty tváre, ale vidno na nej, že práca, ktorej sa momentálne venuje je veľmi náročná a vyčerpávajúca.

Alena je ekonómka, no momentálne sa živí ako opatrovateľka v Rakúsku. Ako sama napísala do prihlášky, 7 rokov sa 24 hodín denne stará o pacientov v Rakúsku.

Po odpracovaní turnusu sa ponáhľala domov, kde sa starala o chorú 82 ročnú mamu a v tomto kolobehu si nenašla ani chvíľu pre seba.  Preto sa veľmi potešila účasti v Premenách, v ktorých sa hoci preferuje konzervatívny štýl, nebránila ani výraznejším zmenám.

Medzi jej obľúbené farby patrí červená a páčia sa jej značky Hugo Boss a Hilfiger. Vo voľnom čase si rada prečíta knihu od Andrey Coddington, alebo si ide zabehať, alebo na bicykel.

Jesenné premeny vo Forume:

O jej premenu sa opäť postarala Ivana Petrušová #SweetLadyLollipop

Atmosféra počas premeny pani Alenky bola veľmi príjemná. Začali sme make-upom, ktorý bol o čosi výraznejší, než bežne nosieva, no stále dostatočne decentný na denné nosenie. Nasledoval účes, kde sme osviežili strih a vlásky vyfúkali.

Keďže pani Alenku čakala o pár týždňov po premene rodinná oslava, pri výbere vhodného outfitu sme sa zamerali na kúsky, ktoré by si mohla pri tejto príležitosti obliecť.

Nešlo o veľmi formálnu oslavu, takže sme nemuseli siahnuť po vyslovene elegantných veciach v podobe šiat či sukne. Síce sme sa držali elegantnejšieho štýlu, outfit sme vyskladali z pohodlných kúskov, ktoré sa dajú využiť a vynosiť aj po oslave.

V Lindexe sme našli rolák v krásnej fialovo-ružovej farbe, ktorý bol príjemný ako materiálom, tak aj strihom. Doplnili sme ho tmavomodrými nohavicami s jemným vzorom tón v tóne, ktoré sme na spodnom leme mierne podhli.

V kombinácii s topánkami na podpätku sa tak opticky predĺžila postava. Cez ramená sme prehodili krémový kabát, ktorý outfit farebne rozbil a dodal mu mladistvý nádych.

Jesenné premeny vo Forume:

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.