Ženy si veľmi rýchlo obľúbia kúsky, ktoré pekne vytvarujú krivky ich tela.

Jemná saténová sukňa je toho jasným príkladom- jej materiál bude splývať s telom a jej lesk predĺži vaše nohy. Dávajte však pozor na to, aké topánky k nej zvolíte.

Hra s kontrastom

Tento štýl sukne sa naozaj vyznačuje svojou eleganciou. Samotný materiál, ktorý je lesklý z nej robí kúsok, ktorý by ste si ochotne obuli najradšej k lodičkám.

Nebojte sa však porušiť aj svoje vnútorné konvencie a pridajte sukne na kráse doplnkom v podobe mohutných čižmičiek.

Čierno biela kombinácia je

Prvky, ktoré sú IN

Zvieracie vzory sa dopĺňajú práve s hnedou farbou. Ak dokážete na svojom jednom outfite prepojiť modernú saténovú sukňu, hnedú farbu, kde tu zvierací vzor a ešte k tomu si obuť aj biele kotníkové topánky, máte vyhraté.

Tento look stelesňuje všetky trendy zimnej sezóny.

Odtiene hnedej i zvieracie

Na elegantnú dámu

Podobný styling si vytvoríte veľmi jednoducho. K farebnej sukni saténového materiálu stačí doplniť iba čierny top, lodičky na vysokom podpätku zasa voľte vo farbe sukni.

V každom prípade sa budú na vašich nohách vynímať, s midi sukňou je to skvelá voľba.

Jemná baby ružová farba

Mixovanie materiálov

Jemný satén bude vytŕčať práve v spojitosti s mohutným zamatom. Tieto dva typy materiálov, ktoré sú na pohľad tak odlišné, vedia navodiť harmóniu, o akej sa vám ani nesnívalo.

Mohutné topánky sú preto k takejto sukni žiadané.

K jemnému materiálu sa

Aj party look

Podobný kúsok ľahko premeníte aj na svoj obľúbený party outfit. Saténová sukňa sa bude odrážať od svetiel reflektorov, zažiariť nechajte aj svoju čerstvo urobenú pedikúru.

Sandáliky, ktoré majú na sebe prvky lesku sú preto vhodnou alternatívou.

Čierna sukňa s rozparkom
zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.