Rok 2019 sa zmenil oproti tomu predchádzajúcemu práve posledným číslom.

To ho robí jedinečným a takéto sú jeho predpovede pre váš nadchádzajúci život.

Posolstvo čísla deväť je práve v jeho konečnosti. Toto číslo uzatvára kruh numerologických čísiel a preto sa vyznačuje svojou honosnosťou.

Práve tá nám ukazuje pravú podstatu tohto čísla – je ním položenie vyšších ideálov ľudstva či spoločnosti nad tie naše.

Deviatka je postavená na umeleckom cítení, avšak v oblasti lásky vie byť však veľmi záhadná. Takto dokáže ovplyvniť práve tieto znamenia, ktoré sú na jej aspekty veľmi citlivé.


Rak

Keďže sú raci prirodzene senzitívni ľudia, ktorí radi premýšľajú nad zmyslom svojho vlastného života, vedomie, že by sa tento rok mali zamerať na vznešené ideály ľudstva ich dokáže poriadne rozhodiť.

Aby ste sa ako citlivá povaha nestratili v tomto svete a nenadobudli pocit menejcennosti, skúste premáhať svoje ja a oceňte pomoc ľudí z vonkajšieho prostredia.

Dokážu vám rozšíriť obzory a otvoriť aj mnohé nové dvere.

Ryby

Síce sú vo svojej podstate ryby úplne odlišné od rakov, majú spoločné práve individualistické myslenie.

Ryby sú však sebeckejšie osobnosti, ktoré na svoje vlastné uspokojenie potrebujú schválenie ľudí v ich okolí.

Hľadanie ideálu ľudstva vidia vo vlastnom úspechu, v roku 2019 sa preto budú musieť snažiť preraziť svoje vlastné bariéry a začať myslieť otvorenejšie.

Panna

Ženy narodené v znamení panny ovplyvní deviatka po vzťahovej stránke. Prinesiem im závan novosti a otrasie ich pevnou pôdou pod nohami.

Práve na tú totiž panny spoliehajú, ich racionálne rozhodovanie však bude zamietnuté pod koberec a prepadnú neplánovanej láske s mužom, ktorého vlastnosti ich budú na začiatku odradzovať.

Býk

Veľmi materialistické znamenie býka dostane zabrať po vždy úspešnej rozumovej stránke. Deviatka je plná kreativity a práve tú sa bude snažiť naučiť aj býkov.

Aby prežili nečakané situácie, ktoré ich čakajú, budú musieť myslieť nekonvenčne a prežiť pritom aj množstvo sklamaní. Po každom páde však nasleduje aj zostup.

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.