Perfektne upravené svahy, čarovná zasnežená krajina, nádherný výhľad, horský vzduch a idylické miesto.

Toto všetko sú tie najlepšie ingrediencie na nezabudnuteľnú zimnú dovolenku. My vieme, kde ju zažijete.

Nájsť dokonalé miesto na lyžovačku nie je vždy úplne najľahšie. Ak však túžite prežiť zimu na horách naozaj štýlovo a bezstarostne, nechajte sa inšpirovať našimi jedinečnými tipmi.

Verte, že na týchto miestach si na svoje prídu malí aj veľkí. ZN.:Vyskúšané na vlastnej koži.

Rozprávkovo za hranicami

Gradonna Mountain Resort

Ak si chcete tohtoročnú lyžovačku naozaj užiť, navyše štýlovo, potom je jedinečný rezort Gradonna Mountain tým správnym miestom.

Snúbi sa tu nedotknutá, takmer panenská príroda s puncom výnimočnosti a luxusu. Hotel sa nachádza hneď vedľa zjazdovky v stredisku Großglockner Kals-Matrei.

Lyžovať môžete teda do sýtosti pokojne od rána, do záverečnej. Keď si budete chcieť večer oddýchnuť, určite vás očarí wellness centrum s rozlohou 3000 m2.

Ak však túžite prežiť

Ak cestujete s deťmi, je tu pre ne vytvorený vlastný mikro svet, v ktorom sa budú cítiť ako v skutočnej rozprávke.

Majú k dispozícii vlastné bazény, reštauráciu aj detský kútik. No a pokiaľ si chcete vychutnať chvíle vo dvojici, nemusíte sa obávať.

Celý koncept hotela je navrhnutý tak, aby vás drobci, v prípade toho ak o to naozaj nestojíte nerušili.

Užijete si tak romantickú večeru s pohárom vína nerušene a presne tak, ako ste si to vysnívali.

Pozrite sa, kde siNoc od: 250 e

Ideálna lyžovačka pre deti

Salamandra Resort

Pokiaľ ste si tento rok dali za cieľ naučiť svoje ratolesti lyžovať, neexistuje snáď ideálnejšie miesto ako Salamandra Resort.

Nájdete ho uprostred Štiavnických vrchov, v blízkom dotyku s jedinečnými tajchami. Toto miesto ponúka zážitky pre rodiny po celý rok, no v zime je preda len o niečo atraktívnejšie.

Hneď ako vyjdete z hotela, máte pred sebou sedačkovú lanovku a dokonca aj lyžiarsku škôlku pre najmenších.

Ak si teda chcete popri učení a zdokonaľovaní lyžiarskych schopností svojich zlatíčok, užiť chvíle na svahu aj pre seba, nie je to problém.

Nájsť dokonalé miesto na

Drobcov odovzdáte do rúk profíkom a vy sa nemáte čoho obávať. Dokonca aj počas večere a raňajok tu majú deti k dispozícii vlastný priestor. Keď náhodu skôr dojedia (čo je takmer vždy, veď vieme), môžete ich poslať do detského kútika, ktorý je tesne vedľa reštaurácie.

Tam sa o deti stará skúsený animátor, takže sa naozaj nemusíte ničoho obávať. No a my mamy vieme, že zjesť večeru teplú a na prvýkrát je každodenné sci – fi. No tu sa vám to určite podarí.

Ak ste si tentoNoc od: 131 e

Zimná romanca nielen pre dvojice

Grandhotel Tatra

Zima a lyžovačka v Grandhoteli Tatra vo Veľkých Karloviciach je ako z rozprávkovej knižky Hansa Christiana Andersena.

Všetci vieme, že občas potrebujeme zabudnúť na realitu všedných dní a tu sa vám to určite podarí. Ocitnete sa totiž v malom raji. Obklopení čarovnou prírodou, ďaleko od hluku veľkomesta.

Budete sa tu cítiť ako doma, len s pridanou hodnotou. Verte, že si vychutnáte práve spomínané, unikátne spojenie hrejivého tepla domova, typickej atmosféry horského hotela a vynikajúcej kuchyne.

Navyše kúsok od Grandohotela Tatra nájdete kilometre upravených zjazdoviek pre úplných začiatočníkov, ale aj pre profesionálov.

Presne to totiž ponúkajú Beskydy. Ideálnu lyžovačku. Zima na ”Tatre” je naozaj výnimočná.

Perfektne upravené svahy, čarovná

Po hodinách na svahu, sa nechajte rozmaznávať masážami a ošetreniami pre božský relax. Vo dvojici si môžete vychutnať ničím nerušený západ slnka priamo z vírivky a užijete si jeden druhého.

Toto stojí za to. A v prípade, že máte so sebou svojich najmenších, nájdete tu všetko, čo potrebujete.

Detské menu, kútik s hračkami, či bazén, ktorý si drobci určite zamilujú. Máte teda čo robiť počas celého dňa. No a v neposlednom rade, stojí za zmienku rozhodne personál.

Nielenže sa vám bude snažiť splniť každé prianie, ale ľudia sú tu veľmi priateľskí a milí. Uvidíte, že na tejto adrese nájdete kombináciu dokonalého oddychu s nádychom exkluzivity.

My sa sem vraciame pravidelne vo dvojici, ale aj aktuálne už aj vo štvorici s deťmi. Našli sme tu akýsi „druhý domov“.

4 tipy na dokonalú
Noc od: 135 e

Čarovné miesto pre všetkých

Grand hotel Kempinski High Tatras

Ikonický Grand hotel Kempinski High Tatras je skutočne idylickým miestom. A akési zvláštne čaro má práve v zimnom období.

My ho navštevujeme pravidelne a môžeme jednoznačne povedať, že práve snehová ”perina” mu pridáva na atmosfére.

A keďže patrí medzi najvyhľadávanejšie hotely u nás, ideálne je ak sa ubytujete počas týždňa. Užijete si tak všetko, čo vám toto miesto ponúka a budete sa cítiť ako na zámku. Navyše ničím nerušení.

Už samotné romantické priestory hotela vás na prvý pohľad dostanú. Snúbi sa tu tradícia s modernou a exkluzivita s pohodlím.

4 tipy na dokonalú

Zalyžujete si pár krokov od hotela v srdci Vysokých Tatier a zrelaxovať sa môžete v jednom z najlepších a najkrajších ZION SPA LUXURY v Európe.

Nachádza sa na rovnakej úrovni ako Štrbské pleso a tak sa priamo z bazéna pokocháte majestátnym výhľadom na jazero a Vysoké Tatry. Pre deti tu nájdete malý detský kútik, špeciálny jedálny lístok a môžete si objednať aj au – pairku.

Verte však, že ju nebudete potrebovať, deti sa tu prebavia aj s vami, ani nebudete vedieť ako. Grand hotel Kempinski High Tatras si získa srdce každého.

Verte nám, že na
Noc od: 190 e
zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.