Nora Mojsejová 2 roky po svadbe s Versačem: Už je oficiálne ROZVEDENÁ!

0
450

NITRA – V polovici októbra sme na Topkách informovali o tom, že Nora Mojsejová (60) a František Kabrheľ (41), známy ako Versače, podali žiadosť o rozvod.

Stalo sa tak 2 roky od šokujúcej svadby, ktorú mnohí považovali za účelovú. No a podľa našich najnovších informácií je dvojica už oficiálne rozvedená! V októbri Korzár informoval, že manželstvo najznámejšej košickej podnikateľky Nory Mojsejovej a jej manžela Františka Versačeho Kabrheľa sa blíži k svojmu koncu – anonymný zdroj ich totiž upozornil na to, že na Okresnom súde v Nitre už evidujú žiadosť o rozvod. Tmavovláska aj príslušný súd túto informáciu potvrdili.

No a podľa našich informácií rozvod už prebehol a dvojica je už oficiálne rozvedená! Z niekdajšej košickej podnikateľky je tak po dvoch rokoch opäť slobodná žena. „Áno, dnes bolo manželstvo účastníkov rozvedené,“ potvrdila nám hovorkyňa okresného súdu v Nitre JUDr. Lenka Kiradžiev. Pojednávanie začalo o 08:30 ráno a skončilo pred deviatou hodinou. Išlo teda o naozaj rýchly proces.

Keď sa na verejnosť dostala informácia, že si dvojica v januári 2017 povedala svoje áno, bol to obrovský šok. Nora sa totiž s Versačem dlhé roky súdila. Napokon sa ich kamarátstvo obnovilo a dvojica sa zobrala. Mnohí však ich sobáš považovali za účelový, Kabrheľová sa totiž vďaka nemu vyhla väzeniu.

zdroj: tu

Slávna minulosť Nori K. M.

Nora so svojím EX 1

Nora so svojím EX 2 ala zachráňme čo sa dá

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.