Spevák a nádejný politik Martin Jakubec si žije svoj americký sen. Tento rok sa plánuje stať ženáčom, vytúžený pokoj našiel v Santa Monike.

Neprehliadnuteľná. Taká bola už na prvý pohľad nie celkom tradičná dvojica – Martin Jakubec (34) a speváčka Božanka (64).

Tento párik, zladený v bielo-fialovej kombinácii, sme stretli na udeľovaní cien 18. ročníka ankety OTO.

Vibrátor ako dar

Ešte pred začiatkom večera sa Martin Jakubec stal terčom nemilého žartíku. Pred vstupom do budovy SND ho totiž pristavil mladík s erotickou pomôckou v ruke, ktorú mu chcel darovať.

„Toho človeka vonku som nepoznal, zjavne bol pod vplyvom omamných látok, nebol príčetný, chcel nám niečo darovať, najprv sme nechápali, čo tým chcel povedať, vraj mal pre nás darček.

Povedal mi, že ten darček by som mal prijať ako homosexuál – údajne to bol vibrátor, ktorý by keď tak už mal skôr smerovať Božanke, nie mne.

On však stále trval na tom, že ja si ho mám vziať, tak ja len tomuto psychopatovi odkazujem, že ich mal mať pripravených niekoľko desiatok, ak nie stovák, keďže aj na tomto podujatí sa nachádzalo, ako som videl, veľmi veľa homosexuálov,“ tvrdil nám rozhorčený Jakubec.

Kandidát

Martin Jakubec sa netajil a netají svojimi politickými ambíciami, no prejav herca Milana Kňažka, ktorý sa dostal do Siene slávy OTO, ho jemne povedané pobúril.

„Nepáčilo sa mi, že tam pán Kňažko príliš miešal politiku, a nielen on, ale aj ostatní. Na takomto type podujatia by sme nemali skĺzať do politických ideológií akýchkoľvek, malo by byť zachované dekórum,“ dodal Jakubec, ktorý ako prezradil, má najnovšie ambície sa dostať nielen do europarlamentu, ale opäť raz sa v budúcnosti uchádzať o prezidentské kreslo.

Pripomeňme, že v nedávnych župných voľbách sa chcel dostať do čela Bratislavskej VÚCky.

A bude svadba!

A nielen to. Ako nám Jakubec prezradil, ešte predtým, než ukojí svoje politické, chystá sa vstúpiť do stavu manželského.

„S Božankou v najbližších mesiacoch plánujeme svadbu, no zatiaľ nemôžme veľa prezrádzať. Keďže žijeme striedavo v Čechách a v Srbsku, a teraz som dlhodobejšie v USA – kúpil som tam totiž byt, užívam si v Santa Monike svoj pokoj – tak zvažujeme, že kde sa zoberieme.

A zvažujeme aj to, že kedy. No vieme, že to bude v priebehu krátkeho obdobia, veď už päť rokov sme spolu. Takže je na ačse, aby sme vzťah zavŕšili slávnostným aktom,“ smeje sa na záver.

zdroj: tu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.